Jdi na obsah Jdi na menu
 


Keanu Reeves poděkoval kaskadérům motorkami

4. 4. 2007

ObrazekLos Angeles - V podstatě denně nosí kůži na trh, a přesto o nich a jejich práci vědí jen zasvěcení. Do hlavních titulků se filmoví kaskadéři dostávají pouze ve výjimečných případech. A jen málokdy se dočkají ocenění od hvězd, za něž provádějí krkolomné kousky, aby protagonista neutrpěl nějakou tělesnou újmu. Hlavní hrdina snímku Matrix Keanu Reeves (42) si však dobře uvědomuje, že bez pomoci kaskadérů by se třídílný projekt nestal kasovním trhákem. A rozhodl se jim originálním způsobem poděkovat za to, že se od něj nechali mlátit, napadat i shazovat z výškových budov. Obdaroval je skutečně ve velkém filmovém stylu.

Všech dvanáct, kteří se podíleli na natáčení, totiž obšťastnil motorkami. Před očima celého štábu přijel na plac tahač, na němž spočívalo dvanáct zcela nových nablýskaných Harley-Davidsonů, jež si kaskadéři s notnou dávkou údivu a překvapení na místě převzali.

                                                                                                             Korzo

Co si myslím já?

Je to od něj moc hezký, že jim takhle poděkoval.Tohle by udělal opravdu málo kdo.  A asi jen ten kdo má hodně peněz.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

forum

(pikvi, 3. 8. 2007 21:14)

prosim tal by si na tu to stranku reklamu <a href="http://warez.programujeme.net/" target=_blank><img src="http://www.120x60.unas.cz/war.gif" alt="WaReZ FoRuM" border="0" width="88" height="31"></a> naj warez forum na slovensku http://warez.programujeme.net/

Supa

(Aneta, 1. 5. 2007 19:10)

Jo má hodně peněz a nebojí se to dát najevo což je super!